17 سال با شما

سورن مديا در سال 1380 به منظور پاسخگويی به نياز متقاضيان در کشور پهناور ايران تاسيس گرديد و با بهره گيری از دانش نوين و بروز رسانی مداوم آن توانست خود را نه تنها به عنوان اولين ها بلکه بعنوان برترين ها در اين عرصه معرفی کند. سپس در تاریخ 17 اردیبهشت 1393 به شماره ثبت 453894 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت شد.

استراتژی

سورن مديا مأموریت دارد در حوزه فناوری اطلاعات ، گرافيک ، و برندسازی با راه حل ها و خدمات خود به مشتريان کمک کند حضور موفقی در دنيای سايبر ، تجارت الکترونيک و بازار فروش داشته باشند. خدمات سورن مديا با استراتژی ديجيتال آغاز و با خلاقيت در سبک طراحی ، تکنولوژی و بازاريابی هدفمند کامل شده و به يک راه حل صحيح منجر می شود. سورن مديا با کيس های مختلف از کسب و کارهای کوچک گرفته تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ ، همکاری می کند و به همين دليل محور توسعه آنلاين برای تمام گروه ها به شمار می رود. علاوه بر اين سورن مديا با ارائه بسته هايی در حوزه تجارت الکترونيک ، سيستم های مديريت محتوا و سيستم های شبکه های اجتماعی به شرکت ها اين امکان را می دهد که نقش موثر و رو به رشدی در تجارت خود داشته باشند.

چرا سورن مديا؟

سورن مديا با صدها نفر از مشتريان، از جمله شرکت ها، موسسات، ادارات دولتی و خصوصی، افراد حرفه ای، سازمانهای تبليغاتی و فعالان حوزه فناوری اطلاعات همکاری مي کند. سورن مديا با توسعه و افزايش سطح فن آوری و امنيت اطلاعات به شرکت ها اين امکان را می دهد تا در پروژه هايی که نياز به اين دو مقوله دارند وارد شده و با آرامش به کسب و کار موفق خود بپردازند.

تیم مدیریت

دنیایی که در آن زندگی می کنیم، دنیایی است که در هر لحظه در حال تغییر و تحول است و ارتباطات در این دنیای متحول اهمیت بسیار زیادی دارد. برای سازگاری با این شرایط متغییر لازم است که ما بتوانیم مهارت های ارتباطی خود را هر چه بیشتر افزایش دهیم. تحقیقات نشان می دهند که حدود 75٪ فعالیت های روزانه ما شکلی از ارتباط ( با خود و دیگران ) است. تحقیقات نشان داده است که حدود 60٪ از سوء تفاهم ها و اختلافات انسان ها نتیجه عدم داشتن مهارت و شایستگی در زمینه برقراری ارتباط موثر است. برای برقراری ارتباط زبان و کلام تنها وسیله ارتباطی و حتی کامل ترین آنها نیست و ارتباطات انسانی چنان پیچیده است که گاه هیچ کلامی گویای آن نیست. به همین دلیل گاه یک نگاه، لحن یا صدا یا حرکات بدن حاوی پیامی است که معنای ارتباط را مشخص می کند. ما مشتریان خود را قادر می سازیم تا از طریق مدیریت برند خود و ارتباطات یکپارچه و مؤثر به موفقیت بیشتری دست یابند و نه تنها در کوتاه مدت فروش خود را ارتقا دهند بلکه با مدیریت صحیح، ارزش برند خود را به عنوان یکی ازدارایی های ناملموس افزایش دهند. مدیر عامل : مجید صالح پور

[ratings]

TOP