سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی ( بهینه سازی موتور جستجو ) باید در واقع ساختار استراتژی بازاریابی محتوای سایت شما باشد؛ ولی اغلب در وهله اول به آن اهمیتی داده نمی شود و نتیجه این امر بر عملکرد کلی جستجوی وب سایت شما تاثیر میگذارد.

هنگام تولید محتوای تازه ، باید به فعالیت موتور جستجو توجه کامل داشته باشید و بدانید روال کنونی آن چیست و شرایط و قوانین موتور جستجو به چه صورت می باشد؛ همین که به پاسخ این سوالها برسید، ابزاری خواهید داشت که به کمک آن محتوایی که تولید میکنید نه تنها برای بازدید کنندگان شما جذاب است ، بلکه برای موتورهای جستجو نیز چنین می باشد.

ارتقاء استراتژی سئو و بهینه سازی

سئو

دنیای سئو و بهینه سازی دائما در حال تغییر است؛ اگر امیدی به دوام آوردن خود در این رقابت دشوار دارید ، باید با مسئله سئو و بهینه سازی مواجه شوید.

اگر منتظر نوعی الهام هستید تا وارد مسیر منفعت بردن از سئو سایت شوید ، در صورتی که دیگران را کیلومترها جلوتر از خود میبینید ، نباید تعجب کنید؛ تنها آگاهی داشتن از این رقابت کافی نیست ، بلکه باید وارد رقابت شوید.

موتورهای جستجو ، اشتهای سیری ناپذیری به محتوای تازه و کیفیت بالا دارند اما به محتوای منسوخ و قدیمی واکنش خوبی نشان نمیدهند؛ اگر پیش از این اقدامی برای آن نکرده اید ، زمانی را برای برجسته کردن یا به روز رسانی محتوای قدیمی خود که دیگر مناسب نیستند ، صرف کنید.

نگهداشتن محتوای قدیمی در وب سایت ، تاثیر گذاری محتوای جدید را کاهش میدهد، همین که این کار را انجام دادید ، سپس صفحات پاک شده را به جایگزین آن لینک (پیوند) بدهید تا از حجم زیاد پیوندهای صفحات مرده بکاهید چون این پیوندها نمره منفی برای شما خواهد داشت.

سئو نه رقابت ماراتون است نه سرعت

سئو و بهینه سازی باید سرمایه ای بلند مدت در نظر گرفته شود و در هر برنامه بازاریابی آنلاین وجود داشته باشد.

سئو در کوتاه مدت ، بلند مدت و میان مدت میتواند برای کسب و کار شما منفعت داشته باشد به شرطی که تکنیکهای درستی را برگزینید.

ممکن است سئو به نظرتان ناامید کننده برسد اما واقعیت این است که خیلی بیشتر از آن چه به نظر میرسد ، قابل دست یابی است.

رقیبان کنونی شما در جهت برتری پیش میروند چون به سئو روی آورده اند ، پس شما چرا متوقف شده اید؟