نسبت متن به کد در سئو

وب سایت شما دارای یک بخش کد است ( HTML ) و یک بخش نوشتاری ( TEXT ) قابل خواندن توسط کاربران و خزنده های گوگل ، این دو بخش نسبت به هم مقدار قابل قبولی توسط گوگل دارند که تقریبا بین 25 درصد به 75 درصد است.

گوگل پس از انتشار الگوریتم پاندا اهمیت بیشتری برای محتوا قائل شد ، صفحات وب سایت هایی که نسبت متن به کد ( Text to HTML ) آنها بالاتر است از نظر موتورهای جستجو برای کاربران طراحی شده است.

اگر صفحه وب خود شامل کد بیش از حد ، از قبیل HTML ، داشته باشد می تواند یک خزنده موتور جستجو را از ایندکس صفحه جلوگیری و متوقف کند. خزنده های موتور جستجو این روزها تبدیل شده اند به ربات های بسیار پیشرفته که قادر به بررسی میزان کد و متن در یک صفحه و مقایسه آن با مقدار متن به عنوان بخشی از الگوریتم. اگر صفحه بسیار سنگین و کد زیادی در خود داشته باشد، عنکبوت ممکن است بخشی از صفحه را رها کند.

چگونه نسبت متن به کد در سئو را تنظیم کنیم؟

برای انجام این کار پیشنهاد می شود کد اضافی و استفاده نشده را حذف کنید ، فاصله های خالی بین کد ها را پاک کنید، توضیحات موجود در کدها را حذف کنید. (در سیستم های وردپرس و جوملا معمولا کدنویس ها توضیحاتی را برا هر بخش در کد ( یادداشت ) قرار میدهند که در نسبت متن به کد ( Text to HTML ) شما تاثیر منفی دارند)، تا حد امکان از جداول استفاده نکنید، از کدهای CSS استفاده کنید، تصاویر خود را بهینه کنید، هر تصویر اضافی را حذف کنید، از کدهای جاوا و فلش تا حد امکان استفاده نکنید، حجم صفحه خود را کمتر از 300 کیلوبایت نگه دارید ، هر گونه متن که قابل مشاهده برای بازدیدکنندگان نیست را حذف کنید

وب سایت شما باید سبک ، مفید و امن باشد!