سئو

اگر روزی بعد از قرارداد با یکی از مشتری ها که به تازگی به شرکت شما مراجعه کرده جهت بررسی وضعیت تبلیغاتی شرکت خود ، از مشتری پرسیدید چطور با ما آشنا شدید و مشتری پاسخ داد به طور اتفاقی در گوگل ، آیا شما هم فکر می کنید این آشنایی اتفاقی بوده؟

خیر ، هیچ چیز در گوگل اتفاقی نیست ، شما خواستید در صفحات نخست گوگل حضور داشته باشید ، هدف شما از طراحی سایت نبودن در صفحات اول موتور جستجو نیست ، پس از برنامه ریزی ، هزینه آن را پرداخت کردید ، اصول سئو را رعایت کردید و حالا نتیجه آن را با پاسخ مشتری گرفتید.

گوگل مشتری ها را به سمت شما میفرستد

نشان دهید وب سایت شما آماده برای تجارت است و همه چیز آن طور که گوگل گفته نمایش داده می شود.

موتور های جستجو مخصوصا گوگل در تجارت آنلاین شما نقش پر رنگ و درخشانی دارند ، از ابتدای وجود وب سایت خود سئو و بهینه سازی را مورد توجه قرار دهید.

وب سایت شما برای ادامه بقا به سئو نیاز دارد! زیرا دیگر روش های تبلیغاتی قدیمی نمیتواند با گستردگی بازار امروز هماهنگی داشته باشد. سئو سایت با هدفگذاری دقیق مشتریان شما و کاهش هزینه های تبلیغاتی سود بیشتری برای شما باقی می گذارد.

طراحی سایت خود را پس از اطمینان از سئو اصولی و استاندارد به نمایش بگذارید. سعی کنید به هر زمزمه ای ساختار سایت خود را به هم نریزید ، حتما یک سئو کار حرفه ای و با تجربه با توجه به داشته های شما اقدام به تغییر سایت نماید. فراموش نکنید حالا دیگر جای اشتباه نیست و با یک تغییر حساب نشده و غیر ضروری تمام رتبه خود را از دست می دهید.

برای گوگل وب سایت خود را آماده کنید. درست مانند پذیرایی از یک مهمان خاص