طراحی سایت پزشکی

مردم هر روز برای یافتن هر چیزی به گوگل مراجعه می کنند ، به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند ، به دلیل کمبود زمان و سختی پیدا کردن بهترین پزشک آن را جستجو می کنند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده می کنند ، اگر وب سایت استاندارد و سئو شده داشته باشید حتما شما یکی از نتایج خواهید بود.

امروزه مردم ایران برای مراجعه به پزشک ، درباره آن تحقیق می کنند و پس از دیدن ویژگی های خاص یک پزشک ، مطب و یا یک کلینیک انتخاب می کنند که کدام هدف مناسبتر است!

یکی از بخشهایی که میتواند برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را ارمغان بیاورد قسمت اخبار و مخصوصا مقالات میباشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد اما الویت گوگل همیشه با مقاله های دسته اول و عالی است. خوشبختانه تیم تولید محتوای سورن مدیا با تولید محتوای تازه و عالی این نگرانی را برطرف می کند.

طراحی سایت پزشکی با امکانات کامل

امکانات خاص وب سایت طراحی شده میتواند بازدید کننده وب سایت شما را به مراجعه کننده حضوری شما تبدیل کند! امکاناتی مانند:

طراحی امکان رزرو وقت بصورت آنلاین حتی با قابلیت پرداخت آنلاین و قابل اتصال به انواع درگاه های بانکی ایران و جهان در وب سایت

امکان تماس آنلاین با اپراتور مستقر در مطب یا کلینیک بصورت چت یا مکالمه

امکان باشگاه مشتریان مطب یا کلینیک

امکان دریافت تصویر بیمار جهت مشاوره آنلاین

امکان ارسال پرسش توسط بیمار و دریافت پاسخ و بسیاری امکانت دیگر

حال تصور کنید با جستجوی کلماتی مانند بهترین پزشک ، لیست مطب پزشکان ، متخصص جراحی ، پزشک عمومی و… در نتایج به وجود آمده وب سایت شما یکی از نتایج باشد!

بهتر است دیگر به ارسال پیامک ، تبلیغات چاپی محدود ، تبلیغات پر هزینه تلویزیونی فکر نکنید زیرا پس از ارتقا رتبه در گوگل شما هیچ هزینه ای بابت بازدید کنندگان وب سایت نمی پردازید.