این روزها دیگر چیزی نیست که مردم نتوانند در موتور جستجوی گوگل پیدا کنند ، رفتن به گوگل برای خرید یا کنجکاوی یا حتی یافتن دندانپزشکی!

چرا وقتی گوگل هست راه طولانی و سخت را امتحان کنید. همه چیز تنها با چند کلیک در گوگل امکان پذیر است.

حال این پرسش پیش می آید آیا شما به عنوان یک مطب دندانپزشکی یا کلینیک دندانپزشکی از این نتایج جستجو در گوگل سهمی دارید؟ تا به حال فکر کرده اید دیگر کسی برای پیدا کردن متخصص ایمپلنت یا ارتودنسی از روش سنتی پیدا کردن دندانپزشک استفاده نمی کند!

آیا با جستجو کردن متخصص ارتودنسی یا کاشت دندان شما در نتایج اول صفحات گوگل حضور دارید؟ اگر پاسخ منفی است شما روزانه مشتریان بسیار زیادی را از دست داده اید.

روش های قدیمی و موقتی تبلیغات را هم فراموش کنید چون تنها چند درصد از مردم علاقه ای به خواندن نشریات و مجله های کاغذی دارند البته اگر هزینه های بسیار زیاد تبلیغاتی را در نظر نگیریم، شاید 1 هفته مشتریان شما زیاد شود اما برای تازه کردن خود دوباره تبلیغات نیاز دارید و این یعنی هزینه های دوباره!

به یاد داشته باشید شما بابت نتایج جستجوی گوگل هزینه ای پرداخت نمی کنید و تا زمانی که وب سایت شما کار می کند دیده می شوید.

استراتژی شما در طراحی سایت چیست؟ آیا پس از ورود مشتری آن را فراری می دهید؟ جذابیت صفحه فرود شما باعث می شود کاربر پس از ورود به کنجکاوی خود ادامه دهد و به مشتری شما تبدیل شود.

از امکانات طراحی سایت دندانپزشکی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

سیستم رزرو آنلاین نوبت دندانپزشک
سیستم ارتباط با پزشک
امکان ارسال پرسش و عکس دندانپزشکی
گرافیک انحصاری وب سایت
ارتباط آنلاین بیمار و اپراتور

همین امروز به فکر آماده کردن یک وب سایت اختصاصی و واقعی دندانپزشکی باشید.

طراحی سایت پزشکی ، کلینیک و مطب تخصص سورن مدیا است. ما به شما ساده ترین و جدیدترین راه را پیشنهاد می کنیم.