سفارش طراحی وب سایت

سفارش طراحی سایت این روزها ارزان تر از هر گزینه دیگر به داد کسب و کار شما می رسد.

هرگز فراموش نمی کنم زمانی اولین گزینه تبلیغاتی برای شروع یک کسب و کار از کوچک گرفته تا بزرگ طراحی و چاپ کارت ویزیت بود و اگر خیلی دست و دل باز بودید کاتالوگ ، سی دی و شاید فولدر تبلیغاتی با چند تراکت ، البته هنوز هم این ها جایگاه خاص خود را در ایران دارند و بعید به نظر می رسد به این زودی فراموش شوند.

سفارش طراحی سایت برای معرفی کسب و کار

اما حالا دیگر با وجود تکنولوژی های جدید ، فراهم شدن اینترنت پرسرعت برای همه و اضافه شدن سن های مختلف استفاده کننده از اینترنت به شکل عجیبی این دنیای مجازی را با ترافیکی از انسان های مشتاق روبرو کرده ، بد نیست سهم خود را از این دنیای بی انتها داشته باشید و با آن کسب و کار خود را رونق دهید.

چرا شما وب سايت نياز داريد

فرض کنید شما برای خریدن مثلا یک کتاب تخصصی درباره فیزیک به چند جا سر میزنید؟ چقدر برای رفتن به کتاب فروشی ها هزینه می کنید؟

چقدر از وقت شما در ترافیک و گشت و گذار در پشت ویترین ها هدر می رود؟ چقدر خسته می شوید؟ چقدر CO2 تنفس می کنید؟ حال فرض کنید بخواهید آخرین نسخه برنامه فتوشاپ را داشته باشید. در عرض 2 دقیقه کار انجام شده است. اتصال به اینترنت ، و سپس دانلود برنامه مربوطه! خوب کدام راه بهتر است؟

اگر شما یک نویسنده هستید. من کتاب قبلی شما را خریده ام و خوشم اومده . حالا شما کتاب دوم خود را نوشته اید. چطور من را مطلع می کنید؟ با تبلیغات؟ اما امروزه تبلیغات در رسانه های عمومی بسیار هزینه بالایی را می طلبد و برای شما که یک نویسنده هستید صرف نمی کند. پس چه می کنید؟

توی این دنیایی که هزاران هزار محصول متنوع و جدید هر روز به بازار می آید و از هر جنس حداقل 1000 مدل تولید می شود ، اسم شما هم باید جایی در این بازار ثبت شده باشد. شاید یک نفر دقیقا دنبال محصول شماست. در یک منبع اطلاعاتی بزرگ که همه شرکت ها و صنایع در کنار هم ثبت میشوند. یه منبع که همه بدان مراجعه می کنند.

افتتاح یک سایت چه مزایایی دارد؟

1- سفارش طراحی سایت شما علاوه بر تلفن و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید : ایمیل

2- نمایشگاه محصولات شما همیشه برپاست با کمترین هزینه بدون اینکه قبض آب و برق و مالیات و … داشته باشد.

3- وقتی کسی در اینترنت مثلا بدنبال کتاب فیزیکی می گردد که شما آن را نوشته اید یا ناشر آن هستید در جستجوگری مثل گوگل خیلی راحت شما را پیدا می کند.

4- مشتری برای دفعات بعدی خیلی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه میکند ، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط یک کلیک است و هزینه ای هم ندارد!

5- هزینه تبلیغات محصولات در اینترنت بسیار کمتر از رسانه های دیگر مانند تلویزیون و رادیو است. پس می توانید سایت خود را با هزینه ای بسیار جزئی در سایت هایی مثل گوگل تبلیغ کنید یا حتی با سئو سایت می توانید رایگان از گوگل بهره ببرید.

6- اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

7- مشتریانی که نمی توانند بصورت حضوری از شرکت یا فروشگاه شما بازدید کنند ، حال میتوانند حداقل محصولات شما را در سایتتان ببینند. این مشتری ممکن است حتی در جزایر قناری باشد!

8- اگر محصولی تولید می کنید که طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند ، مثلا یک کتاب یا نرم افزار ، کم کم وبلاگ ها و سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند و باعث معروف تر شدن آن می شوند. بدون اینکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد.

10- تجارت الکترونیک در جهان یک چیز کاملا ساده و جا افتاده است. اما اگر آن روز بخواهید تازه شروع کنید ، دیگر به پای کسانی که امروز شروع کرده اند نمی رسید. پس همین امروز برای طراحی سایت خود اقدام کنید.

سالیان طولانیست فناوری وب سایت با ورود خود تحول عظیمی در کسب کار انسان ها به وجود آورده، این تحولات به حدی زیاد است که شاید فکر کنید داشتن یک وب سایت می تواند در آینده بازگشت مالی خوبی برای شما داشته باشد. البته اشتباه هم فکر نکردید! مطمعنا شما هم بدتان نمی آید با داشتن یک وب سایت سهمی هرچند کوچک از این بازار داغ داشته باشید، اما ابتدا باید ابزار این کسب و کار را فراهم کنید ، شاید بد نباشد سری به گوگل بزنید و واژه طراحی وب سایت را جستجو یا به اصطلاح “گوگل” کنید.

شرکت ها و افراد زیادی را در نتایج خواهید دید افراد فریلنسر و یا در قالب شرکت های بزرگ و کوچک، با کلیک کردن و بررسی چندین وب سایت اولین کاری که می کنید به نمونه کارهای آنها سر میزنید از آنجا که از اصطلاحات و تکنولوژی های وب اطلاعات کمی دارید پس به نوع برنامه نویسی و نحوه پیاده سازی آن توجه ای نشان نمی دهید، سعی می کنید ظاهر را مورد توجه قرار دهید و رویای خودتان را شکل دهید ، سپس اقدام به سفارش طراحی وب سایت می کنید.

اما تازه مشکل شروع می شود، متاسفانه بسیاری از مشتریانی که به سراغ شرکت من می آیند تجربه ای ناخوش آیند دارند، یک مشتری که کارخانه ای کوچک دارد هنگام امضا قرار داد خاطره ای را تعریف می کند و با نشان دادن قرارداد خاک خورده سعی می کند از تجربیات من در بررسی فنی مشکل پیش آمده در گذشته استفاده کند.

نگاهی به قرار داد و مفاد آن انداختم، همانطور که درست حدس زده بودم یک بار دیگر شاهد اتفاقی تکراری بودم، سو استفاده از نرم افزار های باز متن و رایگان آن هم به روشی غیر قابل قبول، مفاد قرارداد شامل تمامی امکانات نرم افزار باز متن بود آن هم با قالبی آماده و سرقت شده، حال یک پرسش پیش می آید : پس آن شرکت یا طراح محترم چه امکان خاصی را برای این پروژه انجام داده، با توجه به مبلغ زیادی که مشاهده می شود چیزی جز ساده گماشتن مشتری و خالی کردن جیب آن نیست.

اما زیان دیده کیست؟ در نگاهی ساده شاید فکر کنید زیان دیده مشتری است! اما با کمی فکر کردن به اصل رضایت مشتری به این نتیجه می رسیم شرکت یا طراح انجام دهنده آن پروژه ناموفق در مسیر نابودی قرار گرفته، و تنها با ادعاهای مغرضانه و بزرگنمایی سعی در بلعیدن شعور مشتری و دریافت پول می کند فراموش نکنید زیاد نمیگذرد که با توجه به کارنامه منفی کنار گذاشته خواهد شد.

نکته : سعی کنید قبل از سفارش طراحی سایت در مورد انواع زبان برنامه نویسی و دنیای طراحی وب اطلاعات کسب کنید. دنیای وب بزرگ و ناتمام از اطلاعات است منابع زیادی برای آگاه کردن شما وجود دارد.

سفارش طراحی سایت

شرکت سورن مدیا شما را در این راه از لحظه آغاز سفارش طراحی سایت تا به مقصد رسیدن همراهی و پشتیبانی میکند. نمونه کارهای سورن مدیا را ببینید