وب سایت ها و وبلاگ های زیادی سرویس ساخت سایت رایگان را به شما می دهند ، این نوع از سرویس بیشتر به علت جذب کاربران بیشتر و تبلیغات است.

شاید فکر کنید این کار چه سودی برای آن ها دارد! خوب ساده است ، با ساخت سایت رایگان توسط شما در این وب سایت ها یک زیر دامنه به شما تعلق می گیرد که برای آن ها هزینه ای ندارد ، سپس فضایی مشخص و محدود همچنین قالبی از پیش طراحی شده که توسط خیلی از افراد دیگر نیز استفاده شده وب سایت شما را تشکیل می دهند ، سپس شما با انرژی شروع به تولید محتوا می کنید ، ساعت ها وقت خود را برای آن وب سایت یا وبلاگ صرف می کنید و به امید بازدید کننده و شاید حتی فروش دل خود را خوش می کنید. اما بهتر است بدانید تا اینجا شما یک کارمند عالی بیشتر نبودید، شما با علاقه و صرف هزینه بیشتر برای آن وب سایت سرویس دهنده ایجاد محتوا و همچنین تبلیغ کردید ، در انتها به دلیل محدود بودن سرویس و عدم گسترش آن مجبور به ترک سایت می شوید.

اما اگر کمی منطقی باشیم ، یک وب سایت شخصی بیشتر برای شما سودآوری دارد ، به طور مثال اعتبار لینک های شما در گوگل و ثبت آن ها بزودی تبدیل به بازدید کننده خواهند شد ، هر گونه حقوق و مزایا برای شما خواهد بود و دیگر نگران از دست دادن اطلاعات و بازدیدکنندگان خود نخواهید شد ، هر گونه هزینه و زمانی که صرف این وب سایت شخصی می کنید برای شما محفوظ است ، در حقیقت شما یک سرمایه گذاری مطمئن خواهید کرد ، دامنه شما به نام شماست و کسی نمی تواند آن را از شما پس بگیرد. فضای میزبانی برای شما نامحدود و امکانات بیشتری در اختیار دارید ، همچنین ظاهر سایت را آن طور که مایل هستید به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد و با توجه به ویژگی های آن شما با دیگر وب سایت ها تفاوت خواهید داشت.

همین امروز طراحی وب سایت شخصی با دسترسی کامل در دنیای وب برای خود داشته باشید و با ایده ای تازه آن را تضمین کنید.