سئو محلی

اگر نیاز دارید به هر دلیلی تمرکز را روی مشتریان اطراف محل کار و تجارت خود هدف بگیرید بهترین کار استفاده از سئو محلی است ، سئو محلی یا لوکال سئو این فرصت را برای شما فراهم می کند تا به تمامی مشتریان بالقوه که در اطراف شما زندگی می کنند دسترسی داشته باشید.

هدف گذاری روی منطقه خاص و یا شهر خاص باعث می شود برای هر دو طرف سود آور باشد ، به طور مثال وقتی فروشگاهی اطراف محل زندگی مشتری بالقوه وجود داشته باشد و مشتری نداند باعث می شود هزینه های حمل و نقل ، زمان و خطرات احتمالی مسیر برای مشتری گران تمام شود اما تصور کنید فروشگاهی با همان کیفیت و همان محصول تنها چند قدم با مشتری فاصله داشته باشد ، ضمن دسترسی آسان قطعا مشتری همیشگی خواهد شد.

تقربا 40 درصد تمامی جستجو هایی که هر ماه انجام می شوند درخواست های محلی هستند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا از این فرصت استفاده بهینه ببرید.

سئو محلی یا لوکال سئو

متخصصان سئو سورن مدیا استراتژی های محلی را که به شرکت شما در رتبه بندی از طریق کلمات کلیدی مرتبط کمک می کنند را درک می کند. زمانی که مشتریان دنبال فروشگاه های نزدیک برای خرید جستجو می کنند ، میتوان مطمئن بود که این افراد واقعا قصد خرید دارند. ما می توانیم به شرکت شما کمک کنیم تا تمامی این خریداران بالقوه بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند.

استفاده از ابزار جستجو برای کمک به مشتریان برای پیدا کردن شما در سئو محلی

از هر ده نفر نه نفر دنبال رستوران ها ، مغازه ها و یا فروشگاه های محل نزدیک زندگی خود می گردند و برای این کار از موتور های جستجو کمک می گیرند.

گوگل + بهینه سازی محلی به مشتریان کمک می کند تا اطلاعات شرکت شما را پیدا کنند.

نتایج به دست آمده زمانی که گوگل آن ها را باز گرداند ، حجم زیادی از فضای صفحه اول را به خود اختصاص خواهند داد. موضوعی که باعث می شود اعتبار و قدرت برند شما در شهرتان افزایش یابد.