انتخاب کنید یک سایت پر بازدید می خواهید یا یک وب سایت پول ساز

بازدید کننده واقعی روزانه سایت من چند نفر است؟ وب سایت من چند بازدید کننده گوگلی دارد؟ چند نفر روزانه باید سایت من را ببینند؟ آیا بازدید کننده مستقیم بهتر است یا بازدید کننده کلیکی؟ تبلیغات در گوگل بهتر است یا سئو؟ چگونه رتبه سایت خود را افزایش بدهم؟ آیا الکسا مهم است؟ چرا گوگل به من توجه نمیکند؟ چه کار کنم رتبه وب سایت من در گوگل بالا برود و بازدید کننده داشته باشد؟ سئو چه چیزی را تضمین می کند؟

این پرسش ها تنها 1 درصد از پرسش های روزانه توسط مشتریان هستند که از ما پرسیده میشود! وب سایت های اینترنتی این روزها به بخش مهمی برای پیدا کردن مشتری و فروش در کسب و کار ها تبدیل شده اند، راهی که نه مالیات می خواهد نه کارمند!

تجربه نشان داده افرادی که حتی یک وب سایت ساده و قدیمی داشته اند در سال های اخیر نمیتوانند نسبت به وب سایت خود بی تفاوت باشند و تقریبا ساعت های زیادی از روز را صرف ارتقا کیفی و پیدا کردن راهی برای افزایش بازدید می کنند. دیگر همه می دانند بازدید بیشتر یعنی فروش بیشتر، اما آیا شما زمانی که صرف پیدا کردن بهترین راه برای افزایش بازدید کرده اید نتیجه ای داشته است؟ چه چیزی دقیقا برای شما مهم است بازدید بیشتر یا بازدهی بیشتر از بازدیدها؟

صبور باشید تا یک راز مهم را با شما در میان بگذارم!

بازدید کننده نباید پس از اولین ورود به وب سایت شما سریع خارج شود، این به این معنی است که نرخ فرار کاربر کم و یا حذف شود.

حال پاسخ بسیاری از پرسش های شما داده شد، اگر بازدید کننده صفحه ای بی ارتباط با نوع درخواست خود داشته باشد؛ پس از دیدن نتیجه بی ارتباط از وب سایت شما خارج خواهد شد. با این نتیجه بی ارتباط شما اهمیت صفحه را کم و اعتبار خود را در گوگل به خطر می اندازید، از نگاهی دیگر شما ترافیک بالا اما بازدهی پایین دارید.

اما بازدید کننده حتی با تنها 60 نفر در روز می تواند کسب و کار شما را رونق دهد. در پرورش وب سایت خود نباید با عجله تصمیم بگیرید و چیزی را تغییر دهید ، تغییرات باید با مشورت یک فرد حرفه ای و آشنا به سئو اتفاق افتد چرا که ممکن است یک صفحه خوب با بازدید و رتبه بالا را نابود کنید ، سعی کنید وب سایت خود را ثابت قدم و استاندارد جلو ببرید.

چه چیزی را از سئو انتظار داشته باشیم؟

سئو از دیدگاه ما یعنی رعایت استاندارد های مشخص شده با یک فرایند طبیعی ، متاسفانه این روز ها سئو تبدیل به یک روش کلاه برداری و منبع درآمد افراد سودجو شده است. برای سئو وب سایت خود فردی را انتخاب کنید که شفاف و حرفه ای باشد، فراموش نکنید سئو در بالا آوردن کلمات تضمینی نیست و تنها رعایت استاندارد ها هستند که رتبه وب سایت را در نتایج جستجو ارتقا و بهبود می بخشند.

در حال حاضر در شرکت سورن مدیا تنها سفارش سئو بعضی وب سایت های خاص پذیرفته می شود. تخصص ما سئو جوملا ، وردپرس و ارتقا کیفیت این سیستمهای مدیریت محتوا است. ما بدون استفاده از روش های غیر اصولی و تقلبی کیفیت وب سایت شما را بالا و رتبه شما را ارتقا می دهیم.