تعرفه طراحی سایت یکی از بیشترین پرسش های مراجعه کنندگان به سورن مدیا است.

ابتدا بهتر است کمی در مورد نحوه قیمت گذاری و اصول تعرفه طراحی سایت در شرکت سورن مدیا توضیح کوتاهی ارائه دهیم.

قیمت گذاری طراحی سایت در سورن مدیا کاملا منصفانه و منطقی است. تیم با تجریه و با وجدان سورن مدیا سعی می کند هر پروژه را با توجه به دستاوردهای هنری و برنامه نویسی به نحوری به اجرا برساند که تمامی درخواست های سفارش دهنده طراحی سایت به خوبی و استاندارد اجرا شده باشد.

تعرفه طراحی سایت بسته به نوع امکانات و کاربرد سایت مشخص می شود و ممکن است تعرفه طراحی وب سایت پزشکی با تعرفه طراحی سایت برای شرکت ها کاملا متفاوت باشد.

یکی از ویژگی های اصلی و منحصر به فرد طراحی سایت در سورن مدیا طراحی سایت سئو شده از ابتدای راه اندازی سایت می باشد.

ما معتقدیم داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست و باید سئو نیز به همراه سایت از ابتدا وجود داشته باشد.

این اطمینان به مشتری داده می شود پس از طراحی سایت و در دسترس قرار گرفتن وب سایت ، ارتقا رتبه سایت به سرعت انجام شود زیرا تمامی موارد مربوط به سئو از ابتدا در نظر گرفته شده و جزء تعرفه طراحی سایت محاسبه شده است.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت سئو پایه سایت با سئو اختصاصی چیست؟

سئو پایه سایت به مجموع موارد و سرویس های گفته می شود که از ابتدا بر روی کد نویسی و تنظیمات مربوط به سئو سایت انجام می گیرد و جز موارد حیاتی ارتقا رتبه سایت محسوب می شود.

سئو اختصاصی در شرکت سورن مدیا به معنی تمرکز تیم سئو بر روی کلمات خاص درخواست شده از سوی سفارش دهنده می باشد.

قطعا قرارداد سئو اختصاصی جداگانه و با تعرفه مشخص شده خود خواهد بود.

اما تعرفه طراحی وب سایت به همین موارد ختم نمی شود و مواردی مثل بهینه سازی وب سایت و امنیت وب سایت نیز جزء تعرفه طراحی سایت محاسبه می شود.

بهینه سازی شامل بهبود عملکرد بارگذاری سایت در مرورگرهای مختلف و تلفن های هوشمند ، بهبود سرعت بارگزاری سایت و موارد مهم دیگر می باشد. بهینه سازی جز اصلی ترین و مهمترین موارد طراحی سایت قرار می گیرد و نبود آن مشکل جدی در آینده ایجاد خواهد کرد.

جهت اطلاع از نحوه طراحی سایت و قیمت گذاری پروژه با سورن مدیا تماس بگیرید