Search Console

گوگل به تازگی اعلام کرد با چند تغيير جديد با يکی از ابزار های محبوب خود که همه صاحبان وب سايت آن را با نام ابزار وب مستر گوگل می شناسند با تغيير نام به کنسول جستجو سرويس ارائه خواهد کرد.

پس از ارائه آناليز جستجو در کنسول خود حالا تصميم گرفته برند محصول پر طرف دار خود را نيز تغيير دهد.

گوگل وب مستر تولز ظرف تقریبا ده سال اخیر، ابزارها و معیارهایی که دائما در حال ارتقاء بوده اند، در اختیار کاربران خود قرار داده است تا به ایجاد وب سایت های عالی کمک کند. حالا گوگل می گوید:

در سال گذشته به دنبال این بودیم که بیشتر درباره شما بدانیم، کاربران وفادار گوگل وب مستر تولز: ما میخواستیم از نقش و اهداف شما، به منظور مفید تر ساختن محصول خود برای شما، اطلاع پیدا کنیم.

مشخص شد که ایده قبلی وب مستر، تنها خواسته های برخی از شما را براورده میسازد. ما انواع گوناگون طرفداران وب مستر تولز را داریم: افرادی که به دنبال سرگرمی هستند، افرادی که کسب و کار کوچکی راه انداخته اند، متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریاب ها، برنامه نویسها، طراحان و البته وب مسترها. ویژگی مشترک همه شما این است که میخواهید کارتان را به صورت آنلاین انجام دهید و از طریق جستجوی گوگل، قابل دستیابی باشید. بنابراین برای اطمینان یافتن از این که محصول ما در بردارنده نیازهای همه افرادی است که به جستجوی گوگل اهمیت میدهند، تصمیم گرفتیم گوگل وب مستر تولز را به عنوان گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) دوباره و به شکل دیگری ارائه کنیم.

ما با گوگل سرچ کنسول به دنبال آینده ای بهتر هستیم و امیدواریم همه انواع کاربران ما از جمله وب مسترها، به خدمات ما رجوع کرده و از آن استفاده کنند تا قابلیت بازدید محتوای خود در جستجو را بهبود ببخشند.

تنها لازم است به  g.co/SearchConsole رجوع کنید.

به نظر میرسد گوگل قصد ادقام ابزار آنالیتیکز خود با گوگل وبمستر تولز را دارد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo