چرا شما وب سايت نياز داريد

زاویه اول : شما برای خریدن مثلا یک کتاب تخصصی درباره فیزیک به چند جا سر میزنید؟ چقدر برای رفتن به کتاب فروشی ها هزینه می کنید؟ چقدر از وقت شما در ترافیک و گشت و گذار در پشت ویترین ها هدر می رود؟ چقدر خسته میشوید؟ چقدر CO2 تنفس می کنید؟ حال فرض کنید بخواهید آخرین نسخه برنامه winamp را داشته باشید. در عرض 2 دقیقه کار انجام شده است. اتصال به اینترنت،  و سپس دانلود برنامه مربوطه. خوب کدام راه بهتر است؟

 

زاویه دوم : شما یک نویسنده هستید. من کتاب قبلی شما را خریده ام و خوشم اومده . حالا شما کتاب دوم خود را نوشته اید . چطور من را مطلع می کنید؟ درسته. تبلیغات. اما امروزه تبلیغات در رسانه های عمومی بسیار هزینه بالایی را می طلبد و برای شما که یک نویسنده هستید صرف نمی کند. پس چه می کنید؟

زاویه سوم : توی این دنیایی که هزاران هزار محصول متنوع و جدید هر روز به بازار می آید و از هر جنس حداقل 1000 مدل دارد تولید میشود، اسم شما هم باید جایی در این بازار ثبت شده باشد. شاید یک نفر دقیقا دنبال محصول شماست. در یک منبع اطلاعاتی بزرگ که همه شرکت ها و صنایع در کنار هم ثبت میشوند. یه منبع که همه بدان مراجعه می کنند. مثلا کتاب اول . مثلا 118 . مثلا کتاب زرد  مثلا . . .  اینترنت. افتتاح یک سایت چه مزایایی دارد؟ 1- شما علاوه بر تلفن و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید : ایمیل 2- نمایشگاه محصولات شما همیشه برپاست با کمترین هزینه. بدون اینکه قبض آب و برق و مالیات و ... داشته باشد 3- وقتی کسی در اینترنت مثلا بدنبال کتاب فیزیکی می گردد که شما آن را نوشته اید یا ناشر آن هستید در جستجوگری مثل گوگل خیلی راحت شما را پیدا می کند. 4- مشتری برای دفعات بعدی خیلی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه میکند، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط یک کلیک است و هزینه ای هم ندارد! 5- هزینه تبلیغات محصولات در اینترنت بسیار کمتر از رسانه های دیگر مانند تلویزیون و رادیو است. پس می توانید سایت خود را با هزینه ای بسیار جزئی در سایت های همکار تبلیغ کنید. 6- اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود. 7- مشتریانی که نمی توانند بصورت حضوری از شرکت یا فروشگاه شما بازدید کنند، حال میتوانند حداقل محصولات شما را در سایتتان ببینند. این مشتری ممکن است حتی در جزایر قناری باشد! 8- اگر محصولی تولید می کنید که طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند، مثلا یک کتاب یا نرم افزار، کم کم وبلاگ ها و سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند و باعث معروف تر شدن آن میشوند. بدون اینکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد. 10- تجارت الکترونیک در جهان یک چیز کاملا ساده و جا افتاده است. اما اگر آن روز بخواهید تازه شروع کنید ، دیگر به پای کسانی که امروز شروع کرده اند نمی رسید. پس همین امروز برای برپایی سایت خود اقدام کنید. شرکت سورن مدیا شما را در این راه از لحظه آغاز تا به مقصد رسیدن همراهی و پشتیبانی میکند. نمونه کارهای سورن مدیا را ببینید

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo