کارت ویزیت شما بازتابی از شما و کسب و کار شما است. این فضای کوچک تاثیر بزرگی دارد. یکی از مهم ترین مراحل به وجود آوردن کارت ویزیت فرایند طراحی گرافیکی است. نام تجاری شما باید در طراحی کارت ویزیت به خوبی منعکس شود. آیا شما یک طراحی براق و ساده می خواهید و یا یک کارت ویزیت متفاوت و عالی، تیم ما با درک اهمیت کیفیت چاپ کارت ویزیت کاملا طرح کارت ویزیت را بر اساس استانداردهای چاپ طراحی می کند. ما ایده ها و دیدگاه های شما را برای به وجود آوردن یک کارت ویزیت موثر که بهترین راه برای نشان دادن کسب و کار شما است را ایجاد می کنیم. شاید شما در حال حاضر یک ایده از آنچه که در کار خود می گذرد دارید و فقط نیاز به اضافه کردن جزئیات ظریف دارید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

چاپ کارت های ویزیت یکی از تخصص های ما است هزینه های چاپ کارت ویزیت با توجه به جنس و عوامل دیگر مانند نوع برش با هر نیاز و بودجه می باشد. اگر شما نیاز به کمک و راهنمایی در مورد چاپ کارت ویزیت در سراسر جهان دارید! راه حل های چاپ را از ما بخواهید.

همه کارت های در دسترس  ما طیف وسیعی از سلیقه ها، کیفیت بالا حتی در محدوده سبز و قابلیت بازیافت هستند.

کارت ویزیت های استاندارد:

کارتی در ابعاد استاندارد 6×9 سانتیمتر است که بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است. (بویژه برای اشخاص حقیقی) عناصر بصری که بطور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور دارند عبارتند از: نشانه و عنوان، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی. افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر و نوشتار آن دارد. در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد.

اندازه قلم ها در کارت ویزیت غالباً از 12 پوینت بیشتر نخواهد بود. همچنین تنوع استفاده از فونت های گوناگون به نسبت سربرگ متداول تر خواهد بود، اگرچه باید توجه داشت این تنوع استفاده، نباید بیش از 2 تا 3 فونت باشد، ضمن آنکه تمامی آنها نیز باید با یکدیگر مشابهت بصری داشته باشند.

استفاده از عکس های با جزئیات، بدلیل عدم امکان بزرگ نمایی آنها، کمتر توصیه می شود. کارت ویزیت نیز متناسب با محدوده فعالیت موضوع و نظر سفارش دهنده قابلیت حرکات فانتزی را خواهد داشت (به استثنای ادارات دولتی).

اگر چه ابعاد کارت ویزیت بیشتر بصورت استاندارد استفاده می شود ولی در صورتی که کارت بصورت عمودی طراحی شود، کاستن از پهنای کارت (2 تا 4 میلیمتر) سبب زیباتر شدن قطع خواهد شد.توجه به تراز کردن انتها و ابتدای خطوط و نوشتار با یکدیگر و با تصاویر و فرم ها می تواند گرافیک کارت را قوام بخشد و بر زیبایی چیدمان بیفزاید.

چاپ کارت ویزیت

در سراسر جهان راه حل های چاپ با کیفیت، طراحی کارت ویزیت و قیمت مناسب چاپ را در ایران ارائه کرده ایم. از آنجا که آغاز به کار ما در سال 1995 است چاپ و کارت های ویزیت استثنایی در سراسر کشور و جهان تحویل داده ایم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات کارت ویزیت کسب کنید، لطفا همین امروز تماس بگیرید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo