نقش عنوان در سئو

نقش عنوان در سئو به شدت پر رنگ و در واقع متریک مهمی در رتبه گرفتن کلیدواژه خاص می باشد.

از آنجا که عنوان سایت می تواند در قالب حداکثر دو کلیدواژه بهینه شود پس سعی کنید ضمن انتخاب بهترین کلیدواژه ، آن را جذاب انتخاب نماید تا ترافیک مناسبی را دریافت کنید.

نوشتن عنوان خوب

یک عنوان خوب و مرتبط با صفحه انتخاب کنید عنوانی موثر و قابل درک! از عنوان های غیر مرتبط و نامفهوم با صفحه خود جدا خودداری کنید ، از عنوان هایی مانند : صفحه 1 یا بدون عنوان دوری کنید.

یک عنوان منحصر به فرد به گوگل کمک می کند محتوای شما را با دقت بیشتری ثبت کند. فراموش نکنید تمامی صفحه های شما باید نامی منحصر به فرد داشته باشند.

سعی کنید عنوانی کوتاه اما توصیفی و گویا داشته باشید عنوان های بلند به مطالب شما کمکی نمی کند! اگر عنوان بیش از حد طولانی باشد ، گوگل تنها بخشی از آن را در نتایج جستجو نمایش می دهد.

عنوان صفحه برای موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد. نقش عنوان در سئو سایت از اهمیت زیادی برخوردار است.

قالب صحیح نوشتن عنوان

اگر قصد دارید یک عنوان خوب داشته باشید و به درستی در گوگل رتبه بگیرید باید قالب عنوان را رعایت کنید به مثال زیر توجه کنید:

سئو سایت | بهینه سازی سایت – سورن مدیا

در مثال بالا عنوان سئو سایت و بهینه سازی سایت با علامت | از یکدیگر جدا شده اند ، پس گوگل متوجه می شود این صفحه تمرکز خود را روی دو کلیدواژه قرار داده ، پس شانس دو کلیدواژه اما مرتبط را در نتایج جستجو دارید.

از نوشتن عنوان های مجزا و بی ارتباط جدا خودداری کنید ، عنوان دوم باید در بدنه محتوا و حداقل یکبار در تک H2 وجود داشته باشد ، همچنین عنوان دوم و عنوان اول باید در توضیحات متا درج شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...