اگر شما در حال طراحی یک پوستر خوب هستید تنها چیزی که باقی می ماند تمرکز بر روی هدف اصلی پوستر و کاربرد آن است.
مثلا در طراحی پوستر مسابقات مزرعه پرورش اسب شریف همانطور که از نام آن پیداست مسابقات اسبدوانی در مسیری مشخص است. به همین علت در طراحی پوسترتبلیغاتی ابتدا اتصال جاده به نماد شروع آن بود تا فضای واقعی را به فضای گرافیکی ارتباط دادیم.

پوستر مسابقات اسب دوانی

استفاده از تایپوگرافی عالی و بازی با فونت میترا سری B و تنها تغییر اندازه آن فونت در بزرگ نمایی عنوان نقش مهمی ایفا کرد. همچنین با اضافه کردن فونت یکان سری B با فضای تو خالی کار را جذاب تر کرد اما توجه داشته باشید این خالی کردن فضای داخل فونت باعث شده کمی از سنگینی حجم نوشته ها گرفته شود تا بتوان نوشته هایی با اندازه کوچکتر را استفاده نمود.
 
اندازه رنگ و گرماژ استاندارد پوستر

در ابتدا شما باید تصمیم بگیرید که چه طراح، اندازه و شکلی برای استفاده پوستر خود نیاز دارید، پوستر بدون خط تا و یکرو است اندازه در ساخت پوستر با یک ایده عالی همیشه  مورد توجه بوده به ویژه هنگامی که هدف از طراحی ارتباط با چند کانال است، مورد اهمیت قرار می دهد. هنگامی که شما در حال ایجاد پوستر های مختلف در شکل و اندازه هستید فراموش نکنید هدف اصلی در طراحی انتقال اطلاعات و پیام است چاپ با رنگ های شفاف، کاغذ با گرماژ مناسب می تواند پوستری به یاد ماندنی و موفق را خلق کند!

اندازه های محبوب چاپ پوستر شامل A2 (594mm X 420mm)، A3 (420mm X 297mm) و A4 (297mm X 210mm) هستند.

آیا تصویر بزرگ و یا تیتر چالش برانگیز برای یک پوستر خوب است؟

تیتر جاذب و یا تصویر بزرگ بسیار خوب است اما در ابتدا شما نیاز دارید مخاطبان خود را پیدا کنید اگر آن را برای بچه ها طراحی می کنید شاید تصویر و یا آرم خوب باشد اما برای بزرگسالان متون و یا نقل قول شرکت یا رویداد یا مبارزات انتخاباتی بسیار بهتر است. اگر شما در حال ساخت یک پوستر که قرار است در یک محل عمومی نمایش داده شود هستید باید از دور ظرف مدت چند ثانیه هدف مشخص و روشن باشد

تعادل را بین متن و گرافیک رعایت کنید، مخلوط بزرگ از تصویر و اطلاعات در پوستر باعث می شود رساندن پیام بسیار آسان تر شود. استفاده از فضای خلوت و خلاقانه برای رساندن اطلاعات و پیام پوستر بسیار عالی است چون چشم در فضای خالی استراحت و به دنبال پیام شما هدایت می شود، اینکه شما هزینه چاپ پوستر را تنها دلیل پر کردن فضای موجود برای طراحی کنید کاملا اشتباه است.

"پشت یک پوستر خوب باید یک پیام و یا ایده باشد."

طراحی و چاپ پوستر با ابعاد استاندارد و ایده های جذاب را از سورن مدیا بخواهید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo