artimagroup2017

طراحی مجدد وب سایت آرتیما

در طراحی مجدد وب سایت آرتیما سعی شده با توجه به نیاز های گذشته این وب سایت و بهبود ارتباط با کاربر همچنین تغییرات تصمیمات مدیر عامل این شرکت در تجارت مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت پس از تحقیقات اساسی در مورد نوع جدید تجارت این شرکت اقدام به طراحی مجدد وب سایت آرتیما توسط تیم طراحی سایت سورن مدیا کردیم.

در طراحی جدید وب سایت آرتیما رنگ سازمانی به نقطه ثابت تری رسیده و این شرکت رنگ های طلایی و مشکی با کد مشخص شده را برای طراحی مجدد وب سایت در نظر گرفتند.

پس از کسب تجربه کاری با وب سایت گذشته این شرکت به این نتیجه رسیدیم وجود سایدبار سمت چپ سایت که معمولا در وب سایت گذشته بی استفاده بود را با افزایش قسمت نمایش محتوا و پروژه های شرکت بهبود بخشیم و کاربر را شگفت زده کنیم چرا که توجه کاربر را برای دیدن جزئیات پروژه ها در ابعاد بزرگتر جلب می کنیم.

همچنین قابلیت چندین تصویر متحرک ( اسلاید ) به اصطلاح بنرهای بالای سایت به شدت احساس می شد که در نسخه جدید وب سایت آرتیما مرتفع گردید.

تغییرات بسیاری با المان های جدید به سایت اضافه شده که بهتر است خودتان مشاهده فرمایید.

اطلاعات مربوط به طراحی سایت قدیمی آرتیما

ساختار وب سایت آرتیما دو ستونه است و عرض مفید آن در حالت نمایشگرهای عریض 1080 پیکسل بر اینچ می باشد، استفاده از رنگ ها در طراحی وب سایت آرتیما کاملا سازمانی و رنگ های استفاده شده طلایی و مشکی هستند، هر چند با استفاده از تصویر زمینه قهوه ای رنگ سعی شده فضایی گرم به نظر برسد، طراحی لوگو و رنگ های سازمانی این شرکت نیز توسط واحد گرافیک سورن مدیا آماده شده اند تا ارتباط برندینگ و فضای مجازی قطع نشود.

استفاده از تصویر بزرگ در طراحی سایت آرتیما که در تمام نسخه های عمر این وب سایت یکسان بوده جهت ساخت یک صفحه فرود عالی کاملا منطبق با برندینگ این شرکت است!
در قسمت های مختلف از المان های مرتبط با معماری استفاده شده تا فضایی مرتبط با معماری به وجود آوریم.

طراحی ریسپانسیو وب سایت
طراحی ریسپانسیو این وب سایت مناسب با هر دستگاهی نیاز به نسخه تحت تلفن همراه را به صفر رساند. در حالت نمایش دستگاه تبلت قسمت های مختلف این وب سایت خود را به خوبی تنظیم می کنند اما در حالت نمایش برای تلفن های همراه منو ناپدید و تبدیل به دکمه منو میشود پس از کلیک روی این دکمه منو؛ با افکتی زیبا لیست منوی اصلی که ناپدید شده بود به حالت زوم تصویر زمینه پدیدار میشود. در قسمت نمایش محتوای وب سایت آرتیما از رنگ سفید برای نمایش استفاده شده تا چشم هنگام تماشای پروژه های این شرکت یا مطالعه مطالب خسته نشود. ستون سمت چپ نیز با اسکرول صفحه ظاهر می شود تا در امتداد صفحه فضای خالی به حداقل برسد. برای آیکون ها از فونت آیکون استفاده شده و کاملا اختصاصی است. فونت نوشتاری استفاده شده yekan است و هنگام مطالعه بسیار عالی عمل می کند.

سئو سایت
سئو سایت توسط سورن مدیا انجام شده ، تمامی استانداردهای مورد نیاز برای یک جایگاه عالی بکار گرفته شده، دامنه با www در دسترس است.

کلمات مهمی که این وب سایت نیاز داشت تا کسب و کار خود را گسترش دهد و در صفحات اول گوگل حضور داشته باشد فراهم شد کلماتی مانند:

طراحی کلینیک دندانپزشکی، گروه دکوراسیون داخلی، طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی، گروه معماری داخلی، گروه طراحی معماری، دکور صحنه، طراح دکور و بسیاری کلمات دیگر.

برای تماشای زنده وب سایت میتوانید به وب سایت گروه معماری داخلی و طراحی دکوراسیون آرتیما مراجعه نمایید.

نمای کامل وب سایت قدیمی تاریخ 16 بهمن 1394

قالب آرتیما

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo