ساخت سایت

وب سایت ها و وبلاگ های زیادی سرویس ساخت سایت رایگان را به شما می دهند، این نوع از سرویس بیشتر به علت جذب کاربران بیشتر و تبلیغات است.

شاید فکر کنید این کار چه سودی برای آن ها دارد! خوب ساده است، با ساخت سایت توسط شما در این وب سایت ها یک زیر دامنه به شما تعلق می گیرد که برای آن ها هزینه ای ندارد، سپس فضایی مشخص و محدود همچنین قالبی از پیش طراحی شده که توسط خیلی از افراد دیگر نیز استفاده شده وب سایت شما را تشکیل می دهند، سپس شما با انرژی شروع به تولید محتوا می کنید ، ساعت ها وقت خود را برای آن وب سایت یا وبلاگ صرف می کنید و به امید بازدید کننده و شاید حتی فروش دل خود را خوش می کنید. اما بهتر است بدانید تا اینجا شما یک کارمند عالی بیشتر نبودید، شما با علاقه و صرف هزینه بیشتر برای آن وب سایت سرویس دهنده ایجاد محتوا و همچنین تبلیغ کردید، در انتها به دلیل محدود بودن سرویس و عدم گسترش آن مجبور به ترک سایت می شوید.

اما اگر کمی منطقی باشیم، یک وب سایت شخصی بیشتر برای شما سودآوری دارد، به طور مثال اعتبار لینک های شما در گوگل و ثبت آن ها بزودی تبدیل به بازدید کننده خواهند شد، هر گونه حقوق و مزایا برای شما خواهد بود و دیگر نگران از دست دادن اطلاعات و بازدیدکنندگان خود نخواهید شد، هر گونه هزینه و زمانی که صرف این وب سایت شخصی می کنید برای شما محفوظ است، در حقیقت شما یک سرمایه گذاری مطمئن خواهید کرد، دامنه شما به نام شماست و کسی نمی تواند آن را از شما پس بگیرد. فضای میزبانی برای شما نامحدود و امکانات بیشتری در اختیار دارید، همچنین ظاهر سایت را آن طور که مایل هستید به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد و با توجه به ویژگی های آن شما با دیگر وب سایت ها تفاوت خواهید داشت.

همین امروز یک وب سایت شخصی با دسترسی کامل در دنیای وب برای خود داشته باشید و با ایده ای تازه آن را تضمین کنید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo