سئو محلی

سئو محلی ، این فرصت را برای شما فراهم می کند تا به تمامی مشتریان بالقوه که در اطراف شما زندگی می کنند دسترسی داشته باشید. تقربا 40 درصد تمامی جستجو هایی که هر ماه انجام می شوند درخواست های محلی هستند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا از این فرصت استفاده بهینه ببرید.

متخصصان سئوی ما استراتژی های محلی را که به شرکت شما در رتبه بندی از طریق کلمات کلیدی مرتبط کمک می کنند را درک می کند. زمانی که مشتریان دنبال فروشگاه های نزدیک برای خرید جستجو می کنند، میتوان مطمئن بود که این افراد واقعا قصد خرید دارند. ما می توانیم به شرکت شما کمک کنیم تا تمامی این خریداران بالقوه بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند. استفاده از ابزار جستجو برای کمک به مشتریان برای پیدا کردن شما از هر ده نفر نه نفر دنبال رستوران ها، مغازه ها و یا فروشگاه های محل نزدیک زندگی خود می گردند و برای این کار از موتور های جستجو کمک می گیرند. گوگل + بهینه سازی محلی به مشتریان کمک می کند تا اطلاعات شرکت شما را پیدا کنند .نتایج به دست آمده زمانی که گوگل آن ها را باز گرداند، حجم زیادی از فضای صفحه ی اول را به خود اختصاص خواهند داد. موضوعی که باعث می شود اعتبار و قدرت برند شما در شهرتان افزایش یابد.


سئو تلفن های همراه

بیشتر افراد به جای اینکه جلوی لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود نشسته و مطلبی را جستجو کنند، ترجیح می دهند از طریق اینترنت موبایل خود دنبال مطالب مورد نظر خود بگردند. ولی کسانی که از موبایل برای جستجو استفاده می کنند بیشتر برای مکان های محلی جستجو می کنند تا افرادی که از کامپیوتر های شخصی استفاده می کنند. سئوی تلفن همراه باید از طریق استفاده از کلمات کلیدی مناسب و طراحی وب گوشی تاثیر گذار (ریسپانسیو) این نیاز مشتری را به بهترین نحو تامین کند. محیط سئوی تلفن همراه به سرعت در حال تغییر است. در دنیای کنونی که استفاده ازموبایل ها فراتر از یک تماس معمولی می باشد و هر روز یک نرم افزار و تکنولوژی جدید معرفی می شود، سئوی جستجو نیز می تواند چالش با اهمیت بالا محسوب شود. برقراری ارتباط آنلاین با مشتریان، تا زمانی که هدف و مقصد خود را به خوبی میدانید، ارزش امتحان کردن را دارد. به کمک ما می توانید با راه های جدید برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه آشنا شوید . فرقی نمی کند کجا هستید یا از چه تکنولوژی استفاده می کنید، ما به شما کمک می کنیم.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo