جوملا با قالب اختصاصی

قطعا وب سایت شما برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است شما ممکن است در طول 24 ساعت فعالیت خود زمان زیادی را صرف پیدا کردن راه کارهای مثبت برای افزایش بازدید کننده طبیعی وب سایت خود کرده باشید راه کارهایی که شاید با هزینه های زیاد همراه بوده، گاهی از دست دادن زمان آن هم در فضایی که هر لحظه آن مهم است بسیار گران تر از هزینه هایی تمام میشود که دیگر بازگشت آن ممکن نیست.

امروزه صاحب وب سایت بودن دیگر کافی نیست و اگر نتوانید از طریق راه کارهای مفید مانند بودن در لیست نتایج جستجوی گوگل، بازدید کننده به دست آورید همان بهتر که دیگر وب سایت شما وجود نداشته باشد چون هزینه های نگهداری یک وب سایت خوب بالا است.

سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا است که پس از سئو سازی حرف هایی برای گفتن دارد، در ایران جوملا یکی از پر مصرف ترین سیستم های مدیریت محتوا است. سئو جوملا باعث شده محبوبیت آن بیشتر شود.

حال شما کمی به گذشته فکر کنید که چقدر زمان صرف سئو سازی جوملا کرده اید و آیا نتیجه ای داشته؟ چه دلایلی دارد که سایت شما سئو مناسبی ندارد؟ چطور میتوان در کمتر از 1 ماه به نتایج دلخواه رسید و در سئو جوملا موفق شد.

بالا آوردن جایگاه وب سایت جوملایی در گوگل با سئو جوملا کمتر از 1 ماه ممکن شد! کاملا درست خواندید،

یکی از مهمترین دلایلی که وب سایت های ساخته شده توسط جوملا در نتایج جستجوی گوگل جایگاه مناسبی ندارند استفاده از قالب های آماده است! متاسفانه نه تنها در جوملا بلکه در تمامی سیستم های مدیریت محتوا استفاده از قالب های آماده فراگیر شده به نحوی که وقتی فردی پس از مراجعه به وب سایت های گوناگون برای پیداکردن وب سایتی خاص به عقب باز می گردد پیدا کردن وب سایت مورد نظر مشکل است زیرا اکثر وب سایت ها ظاهری مشابه دارند، داشتن ظاهری خاص می تواند وب سایت شما را از دیگر وب سایت ها متمایز و به برندینگ شما نیز کمک کند.

انتخاب یک قالب از بین انواع متنوع و گوناگون قالبهای جوملا بدون هیچ اصلاحی، این کار چند اشکال دارد:

همه قالبهای ژنریک از جمله ( و به ویژه) آنهایی که بابت آنها هزینه پرداخت شده است، در نمونه نمایشی (دمو) خیلی بهتر از وب سایت شما دیده میشوند. این ترفند کوچکی است که طراحان برای جذاب تر ساختن قالب انجام میدهند تا فروش بیشتری داشته باشند.

قالبی که برای وب سایت شما ساخته نشده باشد، متناسب با وب سایت شما نیست. وب سایت شما ممکن است هویت سازمانی (در موارد وب سایتهای تجاری)، آرمانی (در مورد وب سایتهای خیریه) ، رسالتی (در مورد وب سایتهای آموزشی) و غیره داشته باشد. هر قالبی که نصب میکنید باید متناسب با هویت وب سایت شما، اصلاح شود.

یک قالب ژنریک اغلب با محتوای سایت شما سازگار نیست. برخی قالبها در صورتی که ماژولهای خاصی را فعال کنید، تصویر به مقالات بیفزایید، از رنگهای خاصی استفاده کنید و غیره بهتر به نظر میرسند اما اگر این ماژولهای را فعال نکنید، تصویری به مقالات اضافه نکنید و قلم یا رنگ مورد نظر خود را استفاده کنید، چطور؟

با این وجود، چطور میتوانید وب سایت جوملا را زیبا کنید؟

خوشبختانه میتوانیم بگوییم این کار بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که از یک ما بخواهید یا قالب را برای شما اصلاح کنیم یا قالب جوملای مخصوص شما را ایجاد کنیم. حالا یک وب سایت بسیار زیبا خواهید داشت و میتوانید به سایت خود افتخار کنید.

از مزایای یک قالب اختصاصی میتوان به سرعت بالای لود سایت ، نمایی سفارشی مطابق با سلیقه شما ، کارایی بالای وب سایت و از همه مهمتر سئو عالی نام برد.

در قالب های آماده یک نیاز عمومی در نظر گرفته شده و حجم بالایی از فایل های بدون استفاده در حال بارگذاری هستند. قالب های رایگان جوملا متاسفانه حاوی کدهای مخرب و آدرس های مخفی نال کننده ها هستند که نه تنها مفید نیستند بلکه صدمات جدی به رتبه وب سایت شما نیز به همراه دارند. تصور کنید قالبی که شما در وب سایت خود استفاده کردید همان قالبی است که صدها وب سایت دیگر نیز از آن استفاده می کنند حال چطور انتظار دارید در سئو جوملا موفق شوید و کاربران تفاوت را احساس کنند.

مطمعنا وب سایت های فروشگاهی و سرویس های دیگر معروف در ایران و جهان مانند اشتراک گذاری ویدئو، سرویس های مختلف در سراسر وب از قالب های آماده به رتبه های بالا دست پیدا نکرده اند و تمام دستاوردهای خود را مدیون ایده اختصاصی در ارائه سرویس و ظاهر منحصر بفرد خود بوده اند، ظاهری که حالا بیننده را درگیر و به هدف خود نزدیک می کند.

توجه داشته باشید ظاهر یک وب سایت نقش کلیدی در نگاه داشتن کاربران پس از اولین ورود دارد! اگر شما نتوانید پس از اولین ورود کاربر، آن را درگیر وب سایت خود کنید نمیتوانید انتظار ورود مجدد کاربران را داشته باشید و این یعنی شکست در سئو، سئو جوملا ارتباط بسیار زیادی به قالب جوملا دارد این ارتباط تا حدی زیاد است که پس از اختصاصی سازی قالب جوملا تاثیر آن را به وضوح احساس خواهید کرد.

حال که گوگل اعلام کرده از 21 آوریل 2015 داشتن یک نسخه وب سایت تحت تلفن همراه کاربرپسند را به عنوان یک سیگنال رتبه بندی مورد استفاده قرار میدهد ریسپانسیو بودن وب سایت اهمیت بیشتری را پیدا می کند.

هزینه طراحی قالب اختصاصی در شرکت طراحی وب سایت سورن مدیا به نوع کارایی و لیست امکانات وب سایت بستگی دارد ولی شما میتوانید برای اطلاع از قیمت طراحی قالب به ما تماس بگیرید تیم ما سال ها است وظیفه طراحی قالب اختصاصی برای وب سایت های موفق زیادی را به عهده داشته وب سایت هایی موفق که حالا در سراسر ایران و جهان مشغول ارائه سرویس هستند.

سئو جوملا و طراحی قالب اختصاصی جوملا تخصص ما است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...