ربط باگ با عینک مشتریچندی پیش مشتری پا به سن گذاشته، یکی از مشتریانی که به تازگی وب سایت شخصی رو تهیه کرده بود با بخش پشتیبانی تماس گرفت و به شدت از اینکه عکس ها و فونت ها ناخوانا هستند گلایه کرد و اصرار داشت که هر چه سریعتر نسبت به افزایش اندازه‌ها در وب سایت اقدام شود.

پشتیبانی که به استاندارد بودن اندازه عکسها و فونت ها اطمینان داشت اولین حدسی که زد این بود که احتمالا بروز تغییراتی در وضوح نمایش تصویر مانیتور باعث شده عکس ها و فونت‌ها کوچکتر از اندازه واقعی دیده شوند، برای حل این مشکل یکی از پشتیبانان شرکت به محل کار مشتری مراجعه و در کمال تعجب مشاهده کرد که برعکس اون چیزی که پشتیبانی حدس زده بود، مشتری با تغییر وضوح نمایش و کاهش دادن رزولوشن تصویر کاری کرده که عکس ها و نوشته های آن چندین برابر بزرگتر از اندازه واقعی نمایش داده بشه ولی هنوز هم برای اینکه بتونه بخونه باید صورتش رو به مانیتور بچسبونه! حالا خودتون حدس بزنید مشکل ازکجای برنامه بوده و چطور باید این مشکل رو برطرف می کردیم تا آقای مشتری تمام مشکلات مربوط به کار خودش رو به گردن وب سایت بیچاره نندازه؟! اول تلاش کردیم مشتری رو متوجه اشکال (Bug) سیستم کنیم (بینایی آقای مشتری) تا بفهمد مشکل دقیقا کجاست! بعد تلاش کردیم برای رفع اشکال به وجود آمده مشتری مورد نظر رو برای اصلاح دید به چشم پزشکی بفرستیم. بله نتیجه کاملا رضایت بخش بود، با یک عینک ته استکانی مشکل سایت رفع شد، به همین سادگی!

کاش همه مشکلات به همین سادگی حل میشد!

درست بعد از همین ماجرا بود که فهمیدم اون چیزی که می‌بینم همون چیزی نیست که وجود داره (حقیقت) گاهی برای درست دیدن نیاز به تعویض عینک (دیدگاه) هست!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo