تبلیغات هدفمند در گوگل

Image is not available

مشتری خود را به درستی هدف گیری کنید و از هزینه های تبلیغاتی بدون نتیجه بکاهید

Slider

امروز، آگاه کردن دیگران از خدمت یا محصولی که ارائه می دهیم یکی از مهم ترین و پیچیده ترین کارهایی است که توسط اشخاص انجام می شود، برای این کار راه های مختلف همراه با هزینه های مختلف وجود دارد. در کشور ما شاید یکی از رایج ترین روش ها روزنامه ی نیازمندی ها است. این روش طی سالیان گذشته روش نسبتا موفقی بوده است ولی ضعف هایی نیز دارد. این نوع روزنامه ها برای هر استان به صورت جداگانه چاپ و توزیع می شوند به همین دلیل طیف مخاطبین نسبتا محدودی دارند علاوه بر این مشترکین برای درج آگهی باید قسمتی از هزینه های سرسام آور چاپ و کاغذ را نیز پرداخت کند.

با توجه به رشد و گسترش روز افزون سایت های اینترنتی استفاده از خدمات الکترونیک منطقی تر به نظر می رسد. تعداد مخاطبین بسیار بالا، عدم محدودیت در نمایش آگهی، هزینه بسیار پایین و سریع و آسان بودن از دلایلی هستند که مردم را به استفاده از تبلیغات در گوگل تشویق می کنند.

تبلیغات نوع "پرداخت به ازای هر کلیک" (PPC)، چطور می تواند به بهبود کسب و کار کمک کند؟

برای بسیاری از تبلیغ کنندگان، هزینه به ازای هر کلیک بهترین و مؤثر ترین روش تبلیغ بوده است.

چرا؟

اول از همه آن که این نوع تبلیغ کاملاً هدف گیری شده است. شما می توانید مکان های مشخصی را هدف گیری کرده یا کلمات و عبارات به خصوصی را مورد هدف قرار دهید. همچنین امکان هدف گیری نوع دستگاه (موبایل، دسکتاپ و ...) نیز وجود دارد.

دوم آن که این روش تبلیغات خیلی سریع اثر می گذارد و می توانید تاثیرات آن را همین امروز مشاهده کنید.

اگر توان و ظرفیت فروش محصولات بیشتر را دارید، بهتر است حتماً به فکر استفاده از تبلیغات به روش PPC باشید. PPC بازگشت سرمایه قابل اطمینان برای هزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید برای یک کلمه کلیدی جدید، محصول یا خدمات رتبه بالاتری نسبت به رقبای خود داشته باشید، می توانید برای آن پول بپردازید. حتی می توانید مبلغی را هم به نام رقبای اختصاص دهید تا لیستینگ شما همراه با لیستینگ آنها، به نمایش گذاشته شود!

گوگل ادوردز محبوب ترین پلتفرم PPC است که به شما اجازه می دهد با کمک آن، در مورد کسب و کار خود را برای کسانی که در جست و جوی محصولات یا خدمات شما هستند، تبلیغ کنید (در بالای صفحه نتایج جست و جوی گوگل).

بهره گیری از تبلیغات PPC، به خصوص زمانی که از بهینه سازی موتور های جست و جو (سئو) استفاده می کنید، بسیار اثر گذار خواهد بود و به شما اجازه می دهد تبلیغات خود را برای عباراتی جست و جویی که در حالت عادی نمی توانید برای آن ها رتبه ای کسب کنید، نمایش دهید. علاوه بر آن که، به این شکل کسب و کار شما فرصت دو بار نمایش در صفحه اول گوگل را پیدا می کند.

چرا باید از PPC استفاده کنیم؟

شما می توانید هر زمان که خواستید، کمپین خود را متوقف کرده یا تنظیم کنید. که به خصوص در هنگام فروش های فصلی و پیشنهادات ویژه، بسیار کاربرد دارد.

تعیین بودجه روزانه که می تواند افزایش یا کاهش یابد
ردگیری فرود، ترافیک و بازگشت سرمایه
تنها برای کلیک هایی که وب سایت تان دریافت می کند، هزینه می پردازید (و نه نمایش تبلیغ)

گوگل ادوردز همچنان سریع ترین راه برای هدف گیری ترافیک به سایت و افزایش سود است. اگر کسب و کار شما از طریق گوگل ادوردز در گوگل اجرا نمی شود و مخاطبان را به خود جذب نمی کند، باید بدانید که در حال از دست دادن مشتری های بالقوه هستید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo