چرا سرعت بارگذاری وب سایت مانع تلاش شما در بهینه سازی موتور جستجو می شود؟

همه ما میدانیم اگر بارگذاری صفحه وب ده ثانیه طول بکشد و اتصال اینترنت مشکلی نداشته باشد ، اغلب از خواسته خود منصرف میشویم. تصور کنید کاربری واژه ای را جستجو کرده و سایت شما در نتایج جستجو ، اولین پیشنهاد است اما وقتی کاربر روی لینک شما کلیک میکند و بارگذاری وب سایت شما بیش از حد متوسط طول میکشد ، ممکن است کاربر کمی صبر کرده و در نهایت لینک را رها کند و به سراغ لینک بعدی در نتایج جستجو برود و نرخ فرار یا بانس ریت شما بالا برود.

سرعت بارگذاری وب سایت و سئو

اولین نگرانی این مسئله این است که چند سال اخیر ، سرعت بارگذاری صفحه فاکتور تاثیر گذاری در فرایند رتبه بندی گوگل داشته است به این معنی که هر قدر سایت شما کند تر باشد ، در نتایج جستجو رتبه شما نزول خواهد کرد.

حالا این که به طور معجزه آسایی با وجود کندی سرعت وب سایتتان ، در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر میشوید ، برایتان عالی است اما سرعت صفحه وب کاهش کارایی وب سایت شما را اثبات خواهد کرد و اگر چه میتوانید بازدیدکنندگان زیادی داشته باشید اما نمیتوانید آنها را حفظ کنید.

فرض کنیم سرعت صفحه ممکن است اکنون برایتان مسئله مهمی نباشد ، اما اگر کاربران زیادی به صورت همزمان داشته باشید ، چطور؟ ناتوانی وب سایتها تحت چنین فشاری در خدمات رسانی ، امری متداول است.

خوشبختانه سرعت بارگذاری صفحه یکی از جالبترین موضوعات ما است و میتوانیم در این امر به شما کمک کنیم. ما متخصصانی داریم که خود را وقف شما میکنند و تخصصشان افزایش سرعت وب سایت و آماده کردن آن برای افزایش زیاد ترافیک است بنابراین همین حالا با ما تماس بگیرید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...