بهینه سازی تصاویر برای انتشار در محیط وب

بهینه سازی تصاویر برای انتشار در محیط وب ، روش درست برای انتشار عکس ها می باشد که اتفاقا سئو سایت را بهبود می بخشد.

اطمینان حاصل کنید که تمامی تصاویری که در وب سایت خود قرار داده اید دارای file name مناسبی هستند که شامل کلیدواژه های اصلی شما می باشد. علاوه بر این کلید واژه های هدف شما باید در متن Alt تصاویر نیز وجود داشته باشند.

بهینه سازی تصاویر به بهینه سازی مطلب شما کمک می کند و همچنین به موتورهای جستجوگر کمک می کند که دقیقا متوجه شوند که مطلب شما درباره چیست و با عبارت مد نظر کاربران چقدر مرتبط است.

تصاویر موجود در یک وب سایت یکی از مهمترین المان ها در جذب کاربران و بازدیدکنندگان هستند، زیرا تصاویر علاوه بر جذاب تر کردن ظاهر یک مطلب، مطالب را از لحاظ آموزشی پربارتر می کنند و یادگیری آن را برای کاربران آسان تر می سازند.

بهینه سازی تصاویر علاوه بر آنکه موجب بهبود رتبه بندی و سئو وب سایت شما می گردد، موجب می شود که هر یک از تصاویر موجود در وب سایت شما نیز بتوانند درجستجوهای انجام شده در Google Image رتبه خوبی کسب کنند.

بهینه سازی حجم تصاویر با کمک فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ به شما کمک می کند تصاویر را قبل از انتشار در محیط وب جهت سریع تر شدن بارگزاری و همچنین جذابیت بیشتر ویرایش کنید ، بهینه سازی تصاویر برای انتشار در محیط وب به شما کمک می کند وب سایتی سبک تر و زیباتر داشته باشید!

پس از باز کردن تصویر مورد نظر در محیط فتوشاپ از منوی file گزینه Save For Web را انتخاب نمائید ، پس از باز شدن پنجره مخصوص برای ذخیره تصاویر برای انتشار در محیط وب فرمت تصویر مورد نظر را انتخاب نمائید.

بهینه سازی تصاویر با نرم افزار تحت وب squoosh

گوگل به تازگی وب اپ خود را با نام squoosh راه اندازی کرده که انصافا عملکرد و تجربه عالی دارد ، برای استفاده از squoosh روی لینک آن کلیک کنید.

https://squoosh.app/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
Loading...