hacked start aganeدر شرایط ناخوشایندی که متوجه میشوید وب سایت جوملایتان هک شده است، باید مراحل زیر را انجام دهید:

آرامش خود را حفظ کنید: وب سایت شما هک شده است و شما نمیتوانید واقعیت را تغییر دهید، بیشتر اتفاقات زیان بخش دیگر افتاده است. وحشت را تمام کنید و آرام باشید.

بیشتر صاحبان یا مدیران وب سایتها حداقل یک بار هک شدن وب سایت شان را تجربه کرده اند بنابراین شما تنها نیستید.

وضعیت را ارزیابی کنید: آیا وب سایت دیگر کار نمیکند؟ آیا وب سایت سعی میکند محتوای نامناسب را بر روی سیستم بازدید کننده دانلود کند؟ آیا وب سایت صفحه خالی نشان میدهد یا متن یا تصاویر مستهجن در صفحه اصلی نشان میدهد؟ موقعیت وب سایت خود را ارزیابی کنید تا بدانید در مرحله بعد چه کاری باید انجام دهید. همه ترافیک را به "صفحه در دست بازسازی است" مسیر دهی کنید: بهتر است کلا هیچ ترافیکی نداشته باشید تا این که ترافیک داشته باشید و سیستم بازدید کننده ها را به خطر بیندازید (وب سایت شما احتمالا گزارش خواهد شد و گوگل و موتورهای جستجوی دیگر آن را از شاخص گذاری حذف میکنند یا در نتایج جستجویی که به وب سایت شما لینک شده اند، پیام هشدار میدهد. این کار (ایجاد "صفحه در دست بازسازی است") را میتوانید با ایجاد فایل maintenance.html و آپلود آن در وب روت انجام دهید. برای این کار خط زیر را به فایل  .htaccess اضافه کنید و در همه خطهای دیگر پیام بدهید (فایل .htaccess زیر ریشه فولدر وب قرار دارد):

RewriteRule !^maintenance\.html$ /maintenance.html [L,R=302]

فایل maintenance.html از کدهای زیر تشکیل شده است:

<html>
<head>
<title>Your Website Name - Under Maintenance</title>
</head>
<body>
<h1>Your Website Name Is Under Maintenance</h1>
</body>
</html>

مشکل را شناسایی و حل کنید: اگر مقداری تجربه طراحی وب دارید، باید بررسی کنید ببینید کدام فایلها یا داده ها تغییر کرده اند (و چطور تغییر یافته اند) و سپس فورا آنها را درست کنید. با کارشناس تماس بگیرید: اگر هیچ تجربه برنامه نویسی ندارید یا نمیتوانید مشکل را خودتان حل کنید با کارشناسان ما تماس بگیرید. از وب سایت خود محافظت کنید: توصیه های ایمنی را برای محافظت از وب سایت جوملای خود به کار بگیرید تا وقایع ناخوشایندی که برایتان اتفاق افتاده است، دوباره حادث نشود.

هر زمانی که به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo