امضای معروف من

دندانپزشک عادت دارد که امضایش را بگذارد پای ترمیم کامپوزیتی که برای سانترال یک خانم جوان انجام می‌دهد، استاد دانشگاه امضایش را بگذارد پای کاغذ های بی ارزش کپی شده ی گفتار خودش! عصا ساز پایه ای نقش دار و محکمی که برای یک پیرمرد فرتوت پرحرف می‌سازد یا اشی مشی امضایش را بگذارد پای لبخند زیبای پسربچه‌ای که از روی یونیت بلند می‌شود، اشک‌هاش را پاک می‌کند و به اصرار پدر و مادرش می‌گوید:

مچچچکرم آقای فروشنده یا مچچچکرم خانوم، اجازه! مجسمه ساز می‌تواند معجزه‌ها کند. مثل یک نقاش بایستد جلوی چهره‌ها و رنگ‌شان بزند. روی اخم‌ها خط بکشد و مدام لبخند تحویل بگیرد. هرچند خودش هم حتما می‌داند برای اضطرابی که می‌آفریند در این بخشیدن لبخند و ترسی که بر تن صاحبان اخم هست هیچ‌گاه فرد محبوبی نبوده است. حال اگر امپرسیونیست‌ها مثل وودی آلن استوارت كنيزبرگ طنز نويسی که اگر امضایش را نبینید تعجب نگاه شما را میسوزاند! به عنوان پيشه‌ی آينده‌ خود براي مطبوعات محلی مي‌فرستید! تا بیکار ننشینند و به نوایی برسند. یا ویلیام سارویان، در هشت سالگی به روزنامه فروشی و در سیزده سالگی به عنوان تلگراف چی مشغول به کار شد، کار نوشتن را از همان نگاه پدرش ( تو هیچی نیستی ) و یک فس کتک بیاد ماندنی، اولین داستان کوتاه خود را در مجله white Bullets story به چاپ رسانید، اعجاب و تحسین بسیاری از نقادان و نویسندگان آمریکا را بر انگیخت. همین نویسندگان و هنرمندان خودمان که غیر از لوح یاد بود و کمی خمیازه چیزی جلوی چشم نیست، که چند سال بعد هم برای خرید قبر در قطعه هنرمندان چک لرزان نوشته شده توسط وارثان مانده را سبب میشود و شاید کمی سالگرد در ویکی پدیا....

خوب بریم سر موضوع خودمان که پای یک ویژه نامه نو پا و یا یک بیلبورد و حتی روزنامه ها یا تیزرهای تبلیغاتی دیدن امضای کج و بد ریخت دلمان خوش میشود که مثلا من هم هنرمندم! و تا میخواهی سرت را به نشانه تعجب از پاک نشدن امضا بلند کنی ، میگویند چرا پای پروژه من امضا زدی؟ و صدای انفجار گوشت را بوسه میزند! همین.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo