Search analytics
اگر وب سایتی را مدیریت میکنید باید شناخت عمیقی نسبت به نحوه دسترسی کاربران به سایت شما و نحوه نمایش محتوای شما در نتایج جستجوی گوگل داشته باشید. تا به امروز، این داده ها در گزارش کوئری های جستجو نمایش داده میشد و احتمالا پر استفاده ترین ویژگی در ابزارهای وب مستر بود. گوگل می گوید: در طی این سالها، به بازخورد و نظرات شما و ویژگیهای درخواستی توجه کرده ایم: چه تعداد از شما میخواهید بتوانید ترافیک دسکتاپ و موبایل را مقایسه کنید؟ چه تعداد از شما نیازمند مقایسه معیارها در کشورهای مختلف هستید؟ یا در دو چارچوب زمانی مختلف...

ما صدای شما را شنیده ایم و امروز با خوشحالی جستجوی تحلیلی (Search Analytics) را معرفی میکنیم، گزارش جدیدی در گوگل وب مستر تولز که به شما امکان بیشترین تحلیل ترافیک را میدهد. گزارش تحلیلی جستجو که ارائه میکنیم، شما را قادر میسازد داده های جستجوی سایت خود را تجزیه و به روشهای مختلف فیلتر کنید تا آن را دقیق تر بتوانید تحلیل نمایید. برای مثال میتوانید ترافیک موبایل خود را پیش و پس از آپدیت نسخه موبابل در تاریخ بیست و یکم اوریل مقایسه کنید و ببینید این آپدیت چه تاثیری بر ترافیک شما داشته است.

یا اگر وب سایت بین المللی دارید، میتوانید کشورهایی را که جمعیت آن بیشتر برند شما را جستجو میکنند پیدا کنید: impressions (تعداد نمایش سایت) را به عنوان متریک خود انتخاب کنید، با نام برند خود فیلتر اعمال کنید و نتایج را بر اساس کشور گروه بندی کنید تا فهرست مرتب شده ای از تعداد نمایش سایت (impression) بر اساس کشور، نمایش داده شود.

این موارد تنها نمونه ای از بسیاری از کاربردهای آن است. گزارش تحلیلی جستجو به شما امکان میدهد نگاه عمیقتری به تحلیل ترافیک خود داشته باشید و بهترین تصمیم را برای عملکرد وب سایت خود بگیرید.
چند تفاوت بین کوئری جستجو و تحلیل جستجو وجود دارد. داده های گزارش تحلیلی جستجو بسیار دقیق تر از داده های گزارش کوئری های جستجو است و به شیوه متفاوتی محاسبه میشود. اگر شما هنوز نیاز به استفاده از گزارش قدیمی دارید، هنوز در دسترس است، البته تا چند ماه دیگر، در گوگل وب مستر تولز دسترس است.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo