ارتقا جوملا

هنوز مطمئن نیستید می خواهید جوملای سایت خود را ارتقاء بدهید یا نه؟ فکر می کنید چون سایتتان به خوبی کار می کند نیازی به اعمال تغییر نیست. ولی شاید از جایی به گوشتان رسیده است که نیاز د ارید سایتتان را ارتقاء دهید. اگر چنین قصدی دارید، بهترین مکان را انتخاب کرده اید.

چرا به ارتقاء جوملا نیاز دارم؟ با ارتقا دادن جوملا! سایت فرصت های زیر را برای شما فراهم می کند: بررسی دوباره اهداف و ایده های مرتبط با سایت وداع با ایده هایی که هرگز به نتیجه نرسیدند فهرست افزونه های  third-party که نصب شده ولی هرگز استفاده نشده اند ساده سازی و پاک کردن عناوین، فهرست ها و محتوای قدیمی ایجاد کاربردهای جدید برای سایت تغییر طراحی رابط کاربری و فهرست ها دسترسی آسان به قسمت های مختلف نسخه ی تحت تلفن های همراه بخش مدیریت بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده از ویژگی جدید نصب افزونه ها( نصب از ویترین افزونه ها ) حفظ اطلاعات در برابر ناامنی ها با استفاده از جدید ترین نرم افزار ها سئو بهتر جوملا

ارتقاء ویژگی ها و نحوه استفاده نسخه ی جدید نرم افزار جوملا3 ویژگی ها و کاربرد های بهتر و پیشرفته تری نسبت به نسخه های قبلی دارد که این ویژگی نیاز به افزونه های  third-party را از بین برده و استفاده از کامپوننت های اصلی جوملا را ممکن می کند.

تغییرات تکنولوژی

تغییرات اساسی در این عرصه رخ داده است. بیرون دادن نرم افزار اصلی جوملا یکی از تحولات بزرگ در عرصه ی تکنولوژی بوده است. تغییرات و تحولاتی که در نسخه های PHP و MySQL نیز غیر قابل انکار است. همه این تغییرات موجب تغییرات در سیستم مدیریت محتوا می شود.

امنیت سیستم
زمانی که سیستم مدیریت محتوا ساختار خود را تغییر داد، نسخه ی قدیمی دیگر پشتیبانی نخواهد شد که به همین خاطر به ارتقا نیاز پیدا خواهیم کرد. این موضوع مشکلات امنیتی به همراه خواهد داشت زیرا بسته های امنیتی دیگر قادر به پشتیبانی نسخه های قدیمی جوملا نخواهند بود. بیشتر کاربران به خاطر اینکه امنیت سیستم خود را تضمین کنند، از نسخه های به روز استفاده می کنند.

ارتقا شبیه اسباب کشی به خانه ای جدید است
ارتقاء سیستم مثل اسباب کشی به خانه ای جدید است که فقط سعی می کنید وسایل مهم و ضروری را با خود ببرید. تا جایی که می توانید، از بسته بندی وسایل غیر ضروری خودداری می کنید. وقتی وارد خانه ی جدید شدید، با توجه به فضا های جدید احساس می کنید به وسایل نو نیاز دارید تا خانه شما زیبا تر به نظر برسد. ارتقا نیز دقیقا همین شکلی است. باید تصمیم خود را بگیرید، چه چیز هایی را باید با خود برده و از چه چیز هایی باید چشم پوشی کنید. وقتی به خانه ی جدید رفتید، قطعا قادر نخواهید بود تمامی وسایل را خودتان جابجا کنید. برای تکان دادن جای پیانو قطعا به کمک فرد دیگری نیاز خواهید داشت. همین موضوع درباره ارتقا نیز صحت دارد. اولین گام در این زمینه برنامه ریزی درست می باشد. حتی اگر مرحله ی برنامه ریزی هفته ها نیز به طول بینجامد، اشکالی ندارد زیرا برنامه ریزی خوب مساوی است با ارتقاء عالی. نگران نباشید سورن مدیا اینجا هست. ارتقا جوملا 2.5 به 3 را به ما بسپارید. همراه  با سئو سازی و طراحی قالب ریسپانسیو مخصوص جوملا 3

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo