ابزار وب مستر گوگل

من صاحب یک وب سایت کسب و کار کوچک هستم اما این وب سایت کوچک برای من ارزش زیادی دارد بعضی وقت ها که زمانی اضافی دارم به آمار و بازدیدهای خود سر میزنم و نتایج جستجوی گوگل را هم میبینم که از این طریق افرادی وارد  وب سایت من شده اند،

اما پرسش هایی دارم : آیا می توانم از عملکرد وب سایت خود در گوگل اطلاع یابم یا برای پیشرفت و برطرف کردن مشکلات احتمالی کاری انجام دهم؟ گوگل چگونگه سایت من را میبیند؟ وب سایت من چگونه در نتایج جستجو ظاهر می شود؟ آیا برخی از ترافیک نمایش داده شد به سایت من از دیگر وب سایت ها است؟ کدام سایت ها به وب سایت من لینک داده اند؟ آیا نسخه تلفن همراه وب سایت من به خوبی برای بازدید کنندگان بهینه سازی شده است؟ آیا می توانم به خزنده های گوگل کمک کنم وب سایت من را آن طور که می خواهم در موتور جستجوی گوگل ثبت کنند. از همه مهم تر آیا صفحه های وب سایت من از نظر گوگل دارای استاندارد هستند؟ برای پاسخ این پرسش ها گوگل ابزاری دارد با نام وب مستر

ابزار وب مستر چیست؟
ابزار وب مستر یک سرویس رایگان ارائه شده توسط گوگل است که به شما کمک میکند از نظارت و حفظ حضور سایت در نتایج جستجو گوگل اطمینان حاصل کنید.
استفاده از این ابزار در گوگل اجباری نیست اما انجام این کار می تواند به شما کمک کند درک بهتری از چگونگی بازدید سایت خود و بهینه سازی عملکرد آن در نتایج جستجو داشته باشید.
چرا استفاده از ابزار وب مستر؟
نظارت بر عملکرد سایت خود را در نتایج جستجو گوگل
اطمینان از دسترسی گوگل به وب سایت شما
ثبت محتوای جدید برای خزنده های گوگل و حذف محتوایی که نمیخواهید در نتایج جستجو نشان داده شود
ایجاد و نظارت بر محتوای جستجو شده در گوگل و جذاب کردن آنها
حفظ و نگهداری سایت با کمترین اختلال در عملکرد جستجو
نظارت و حذف نرم افزارهای مخرب یا هرزنامه
چه کسی باید از ابزار وب مستر استفاده کند؟
هر کسی با یک وب سایت عمومی تا تخصصی، از مبتدی تا پیشرفته، می تواند از ابزار وب مستر استفاده کند.
اگر شما صاحب کسب و کار هستید و میخواهید از سلامت نتیجه کار خود اطمینان حاصل کنید بهتر است از این ابزار رایگان استفاده کنید.

منبع پشتیبانی گوگل

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 70% (3 Votes)
sd-logos-part1
sd-logos-part2

منتخب از مشتریان با ارزش ما

مشتریان ما سرمایه ما
themeforest-logo
codecanyon--logo
graphicriver-logo
audiojungle-logo
photodune-logo
activeden--logo